Футбол — улюблена гра мільйонів

Новини

За ініціативи С.І. Волкова, напередодні Всесвітнього дня футболу, Покровська бібліотека провела зустріч «Футбол — улюблена гра мільйонів». На заході були присутні ветерани Покровського футболу Волков С.І., Таран О.Д. Шахлович В.О., Генсіровський Ю.М., Леоненко І.М., які своєю майстерністю протягом багатьох років дарували тисячам вболівальникам чудову насолоду від красивої гри і наш земляк Юрій Соломка — український футболіст, нині гравець НК «Верес». Юрій футболом починав займатися в Покровському у тренерів Віктора Гуманского і Сергія Волкова, у 13 років вступив до школи Олімпійського резерву імені Сергія Бубки, перший матч на професіональному рівні провів 2007 року, присутні учні Покровської ліцею та працівники бібліотеки.

Захід відкрила зав. відділом обслуговування Котенко О.І.

Своїми спогадами про розвиток футболу на Покровщині ділився Сергій Іванович Волков. Надзвичайно цікава людина, який свою долю пов’язав зі спортом та пропагандою здорового способу життя серед молоді та дорослого населення, він виховав багато спортсменів, пише історію спорту Покровщини. Розповідь Сергія Івановича доповнювали Генсіровській В.М. Шахлович В.О., Леоненко І.М., Таран О.Д. Особливу зацікавленість викликала розповідь нашого гостя, Юрія Соломки, який розповідав про життя професійного футболіста, бо сам грав і грає за команди вищої, першої і другої Ліги чемпіонатів України. З вдячністю Юрій Соломка подарував футбольний м’яч С.І. Волкову, як одному з перших своїх тренерів.

З побажанням здоров’я, спортивних досягнень, успіхів у житті Сергій Іванович на згадку про зустріч Юрію зробив подарунок з футбольною символікою. Багато питань задавали учні Покровського ліцею, радо провели фотосесію з відомим земляком. Директор бібліотеки Штепенко В.І. привітала Юрія Соломку, подякувала гостя за чудову зустріч з земляками і побажала футбольного довголіття.

Ми щиро вдячні Сергію Івановичу за його допомогу в проведенні нашої зустрічі, за безцінний матеріал, який він збирає все своє життя.

Переглянути фото у фейсбуці

За ініціативи С.І. Волкова, напередодні Всесвітнього дня футболу, Покровська бібліотека провела зустріч «Футбол —…

Опубліковано КЗК «Покровська бібліотека» Субота, 7 грудня 2019 р.

переглядів: 971 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *