Поетичне намисто Покровщини

Новини

Покровщина край надзвичайно щедрий на працьовитих і талановитих людей. Яскравий приклад цього є поетичний клуб «Ліра», який об’єднав навколо себе творчих людей, які пишуть поезію, прозу, драматичні твори. Видавши кілька авторських книг, члени клубу вирішили створити загальну збірку своїх творів. Літературно-художнє видання нещодавно вийшло у видавництві Ольги Меркулової, у Запоріжжі.

До альманаху «Поетичне намисто Покровщини» увійшли вірші Валентини Чепурко, Юрія Ніколаєнка, Надії Дмитренко, Віктора Польського, Миколи Корявця, Ірини Гончарової, Ірини Фінчук-Цвіркун, Надії Білозуб та нарис про історію Покровського козацтва.

Презентація альманаху «Поетичне намисто Покровщини» стала справжньою подією для любителів поезії та й всіх поціновувачів літератури.

Незважаючи на дощову похмуру погоду за вікном, 27 листопада читальна зала бібліотеки зібрала багато шанувальників поезії рідного краю, панувала доброзичлива, привітна атмосфера, взаєморозуміння, позитивний настрій.

З важливою подією авторів альманаху вітали директор Покровської бібліотеки Штепенко В. І., працівники історико-краєзнавчого музею, майстриня народно-ужиткового мистецтва Боярчук Л. М., викладачі та учні Покровської дитячої музичної школи, бібліотечні працівники, аматори Олександрівського будинку культури, друзі авторів, користувачі бібліотеки, всі, хто небайдужий до чистоти духовних криниць, до натхненної творчої праці та наділені великою любов’ю до культурного розквіту нашого краю.

Під час заходу кожен автор, представлений у збірці, мав можливість поділитися своїми здобутками, розповісти про власне бачення ролі та місця поезії в своєму житті та культурі нашої громади. Вони натхненно читали свої поезії, дотепно розповідали про свої задуми і подальші плани, артистично виконували власні пісні, а також подарували збірки зі своїми автографами в школи і бібліотеки громади. Виступ кожного автора був щирий, неповторний, яскравий, і як намистинки в намисті, складали задушевну творчу атмосферу заходу.

Виступ поетів супроводжувала презентація, яку підготувала бібліограф Л. Таращук.

Було дуже приємно, що вірші покровських поетів до свого репертуару беруть учні театрального класу Покровської дитячої музичної школи і майстерно їх виконують, як це зробила Дар’я Михайленко.

Серед присутніх було багато бажаючих сказати теплі слова привітання авторам, багато квітів і вдячних слів. Приємні хвилини дарували присутнім учень ДМШ Іван Вакуленко та викладач ДМШ В. В. Чичикало виконуючи інструментальні композиції на гитарі. В.І. Польський виконав авторську пісню «Мамині чорнобривці», змішаний вокальний ансамбль «Дніпряни» Олександрівського БК дарував присутнім українські пісні, дует В.Ковнір та О.Котенко виконали пісню О. Гасенка «Моя осінь».

Бажаючі мали змогу купити збірку «Поетичне намисто Покровщини» у власні бібілотеки, отримані кошти автори передали, на допомогу Інелі Огнєвій, неймовірно обдарованій людині, талановитій молодій поетесі, яка потребує допомоги.

Було багато фото на згадку і завершилася презентація невеличким фуршетом.

Переглянути фото у фейсбуці

Презентація альманаху «Поетичне намисто Покровщини» стала справжньою подією для любителів поезії та й всіх поціновувачив літератури.Деталі за посиланням: https://pokrlib.org/?p=284

Опубліковано КЗК «Покровська бібліотека» Четвер, 28 листопада 2019 р.

переглядів: 1,166 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *