Вікіпедія — невичерпне джерело інформації

Новини

13 листопада в КЗК «Покровська бібліотека» відбулася зустріч «Вікіпедія — невичерпне джерело інформації», присвячена Вікіпедії. На зустріч були запрошені учні груп ОК-18-5, ОПЗ-19-5 та ТЕ-18-3 ВПУ №75. Присутні мали змогу дізнатися про основи функціонування Вікіпедії, як вона наповнюється статтями та звідки беруться в ній фотографії.

Сьогодні важко уявити світ без Вікіпедії. Вона торкається більшості сфер нашого життя. Покровська бібліотека вже впродовж 5 років співпрацює з українською Вікіпедією. Бере участь у марафонах з написання статей, розширює наповненість краєзнавчою тематикою. Цьогоріч ми вирішили піти далі і в рамках фотоконкурсу «Вікі любить Землю», організованого ГО «Вікімедіа Україна», оголосили спеціальну номінацію «Найкраще фото Покровщини».

Під час заходу були нагороджені переможці спеціальної номінації «Найкраще фото Покровщини» у рамках фотоконкурсу «Вікі любить Землю». Також були продемонстровані світлини-переможці «Вікі любить землю 2019» в Україні.

Участь у спецномінації, оголошеній Покровською бібліотекою, брали усі фото завантажені в рамках конкурсу до категорій про заповідні об’єкти Покровщини, що є в конкурсному списку з 1 по 31 травня.

Організатори спецномінації висловили вдячність членам журі. Журі скаладалося з голови журі Анатолія Миколайовича Кравченка — фотографа, переможця всеукраїнського конкурсу «Світ дитячої мрії», Людмили Андріївни Федоренко — журналістки газети «Покровський край», Тетяни Василівни Перерви — директорки Покровського історико-краєзнавчого музею, Лариси Вікторовни Таращук — бібліографа КЗК «Покровська бібліотека».

Окрім сувенірів від ГО «Вікімедіа Україна» та дипломів переможці отримали в подарунок книги «Життєдайне джерело» від автора — Бориса Мусійовича Ковтонюка — журналіста, краєзнавця, дослідника історії та мандрівника, голови ГО «Ріднокрай» з побажаннями від автора. Також КЗК «Покровська бібліотека» вручила переможцям та активним учасникам по книзі «Таємні дороги запорожців» авторства Бориса Ковтонюка.

Переможцем спеціальної номінації стала користувачка Мавка Лугова зі світлинами Андріївського лісового заказника та ландшафтного заказника «Річка Гайчур».

002

Зображення 2 з 2

Друге місце зайняла Альона Онасенко з фотографією ковили у Старокасянівському ландшафтному заказнику.

Третє місце зайняв Чичикало Віктор з фотографією ландшафтного заказника «Річка Гайчур».

У альбомі на фейсбуці можете проглянути фотографії заходу.

13 листопада в КЗК «Покровська бібліотека» відбулася зустріч «Вікіпедія — невичерпне джерело інформації», присвячена…

Опубліковано КЗК «Покровська бібліотека» Четвер, 14 листопада 2019 р.

переглядів: 1,546 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *