Моїй душі назавжди вісімнадцять

Новини

Стало доброю традицією збиратися в нашій бібліотеці на зустріч із поетичним словом. Вже не вперше ми радо приймаємо у своїх стінах талановитих особистостей, проводимо презентації їхніх нових збірок. Прозових чи поетичних.

23 жовтня у читальній залі Покровської бібліотеки у теплій дружній атмосфері зібралися шанувальники поезії на зустріч з книгою Надії Дмитренко «Моїй душі назавжди вісімнадцять», що нещодавно вийшла друком у видавництві Ольги Меркулової в місті Запоріжжя, і є першою власною збіркою нашої поетеси. Автором обкладинки стала покровська художниця Любов Лаврущенко, для неї це також був дебют в жанрі оформлювача книг.

В сонячний погожий жовтневий день читальна зала зібрала багато друзів, колег, знайомих Надії Степанівни: працівники музею, вчителі, користувачі бібліотеки, творчі працівники Олександрівського сільського будинку культури, учасники поетичного клубу «Ліра», бібліотекарі що прийшли привітати талановиту землячку із значною подією в житті творчої людини. На презентацію книги Надії Дмитренко «Моїй душі назавжди вісімнадцять», приїхала видавчиня Ольга Меркулова.

Збірка невелика за обсягом, але має позитивну енергетику, містить пейзажну й любовну лірику, громадянську поезію, гумор, вірші про Бога, родину, пісні, оповідання. Твори сповнені щирої любові до рідного краю і народу, до рідної мови, до людського життя у різних його проявах. Читаючи книгу розумієш, наскільки багату поетичну, творчу душу має Надія Степанівна. Яке велике добре серце, в якому плекає любов до рідних, до свого краю! До Бога, якого завжди прославляє не лише у віршах, а й у своєму житті.

«У цій збірці я намагалася поєднати серця, дарувати приємність, поєднати думки, щоб злились у взаємність», так Надія Степанівна пише про свою збірку.

Книжка написана легко і щиро, відтак майже з кожної сторінки віє зворушливим ароматом ліричного настрою, який у довірливому тоні та багатій уяві читача створює потужне естетичне дзеркало, крізь котре хочеться по новому поглянути на неповторно красиву мелодію нашого життя.

Вірші відрізняються за тематикою, але тісно пов’язані між собою. Водночас кожна поезія самостійна за своєю сутністю.

На зустрічі панувала щира і тепла атмосфера. Було багато охочих сказати добрі слова авторці книги її віршам. Море квітів та дарунків отримала героїня нашої презентації. Валентина Ковнір під акомпанемент Василя Батиря всім присутнім дарувала пісню Олексія Гасенка «Лебеді», вокальний ансамбль «Дніпряни» Олександрівського Будинку культури, в складі якого співає і Надія Степанівна, виконали дві пісні, бурхливими оваціями сприйняли присутні виступ Ірини Казедуб. І звучало багато багато віршів Надії Спепанівни у авторському виконанні, вірші читали бібліотекарі. Присутні читали ті вірші, що найбільше вразили їх. По закінченню зустрічі можна було придбати книгу Надії Дмитренко «Моїй душі назавжди вісімнадцять» з автографом.

23 жовтня у читальній залі Покровської бібліотеки у теплій дружній атмосфері зібралися шанувальники поезії на зустріч з…

Опубліковано КЗК «Покровська бібліотека» Четвер, 31 жовтня 2019 р.

переглядів: 927 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *