Запрошуємо взяти участь в багатожанровому фестивалі

Новини

В рамках фестивалю відбудуться конкурси на різних локаціях.

Мистецька локація:
вокальне мистецтво (хорове мистецтво; вокальні ансамблі; малі форми). До виступу учасники готують 1 номер сучасної вокальної композиції тривалістю не більше 5 хвилин з елементами української та різних культур етнічних народів, що проживають на території України.
хореографія (хореографічні колективи; хореографічні малі форми).
До виступу учасники готують 1 номер сучасної хореографічної композиції тривалістю не більше 7 хвилин з елементами української та різних культур етнічних народів, що проживають на території України.

Інструментальна локація.
До виступу учасники готують 1 інструментальну композицію, тривалістю до 7 хвилин, в якій є поєднання елементів української та різних культур етнічних народів, які проживають на території України.

Локація художнього читання.
До виступу учасники готують 1 твір (проза або поезія) авторів різних національностей українською мовою.

Виставково-розважальна локація.
Учасники готують презентаційні площадки (не більше 5 метрів) з представленням виробів майстрів народного, декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва, які відображають самобутність, унікальність, етнічність та сучасність громади та презентацію про себе тривалістю до 5 хвилин, зміст якої розкриває поєднання елементів української та різних культур етнічних народів, які проживають на території України.

Якщо Ви хочете поринути в атмосферу багатожанрового фестивалю талантів, то вже зараз забронюйте місце та візьміть участь!

Щоб взяти участь у фестивалі звертайтесь за тел.: 050 623 46 58, 099 25 80 665; e-mail: pokrov.otg@gmail.com або info@pokr.otg.dp.gov.ua

Онлайн – заявку можна знайти за посиланням pokr.otg.dp.gov.ua . Заявки приймаються до 14.08.2019 року!

pokr.otg.dp.gov.ua

переглядів: 906 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *