«ГРОМАДА ДЛЯ ЛЮДИНИ: підвищення компетентності громад для розвитку соціальних послуг»

Новини

Продовжується реалізація проекту «ГРОМАДА ДЛЯ ЛЮДИНИ: підвищення компетентності громад для розвитку соціальних послуг», мета якого — покращити благополуччя вразливих категорій населення шляхом розвитку потенціалу керівників та спеціалістів соціальної сфери об’єднаних територіальних громад у запровадженні моделі інтегрованих соціальних послуг.

Одним із завдань проекту КЗК «Покровська бібліотека» Покровська БібліоНяня, є створення умов для цікавого та змістовного дозвілля маленьких жителів громади… Перший великий захід для дітей Покровська БібліоНяня, провела на День шоколаду. Юні відвідувачі бібліотеки мали змогу познайомитись з корисними властивостями та цікавими фактами, пов’язаними з цими чудовими солодощами.

Ведуча свята Марина Кирилова з першої хвилини створила добру, дружню, веселу атмосферу. Діти брали активну участь у іграх, конкурсах та вікторинах.

Загальною нагородою і смачним завершенням свята став «солодкий»
стіл, родзинкою якого був шоколадний фонтан: діти ласували різними шоколадними солодощами та весело спілкувалися.

Свято відбулося у рамках проекту: «Громада для людини: підвищення компетентності громад для розвитку соціальних послуг», що здійснюється Партнерством «Кожній дитині» за підтримки Програми «U-LEAD з Європою» за фінансування Європейського Союзу та його держав-членів Данії, Естонії, Німеччини, Польщі та Швеції.

переглядів: 888 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *