«Люблю всім серцем рідний край»

Новини

12 червня у Покровській бібліотеці відбулася творча зустріч з земляком, дніпровським журналістом, письменником, краєзнавцем Борисом Ковтонюком та його дружиною Людмилою Василівною.

Борис Мусійович — ветеран журналістики, автор десяти книг: чотирьох поетичних книг – «Богиня» (1998), «Чутливі струни» (2010), «Народжуйтесь, герої!» (2013), «Життєдайне джерело» (2019), та шістьох книг прози – «Легенди Дібрівського лісу» (2003, 2013) «Січеславщина козацька. Учора, сьогодні, завтра» (2013), «Дібрівський ліс» (2013), «Унікальні люди Придніпров’я» (2017), «Таємні дороги запорожців» (2018), а також співавтор ще кількох книг, у тому числі «Нестор Махно. Біографічний довідник» (2018). Організатор і керівник комплексних (авто-вело-водо-пішохідних) краєзнавчих експедицій «Запасний шлях «із варягів у греки», або Таємними дорогами запорозьких козаків» – від Дніпра до Азовського моря степовими річками та їх берегами, «Козацький зимівник» (в межах Придніпров’я), «Дорогами Нестора Махна» (міжрегіональна) та інших.

На зустріч з Борисом і Людмилою Ковтонюками до бібліотеки прийшли місцеві краєзнавці, члени поетичного клубу «Ліра», працівники Покровського музею, майстри народного мистецтва, учасники народного самодіяльного хору Ветеранів праці, вчителі, молодь, читачі бібліотеки — шанувальники історії рідного краю.

Борис Ковтонюк цікаво, дотепно, емоційно розповідав про свою творчість, подорожі, дослідження і краєзнавчі відкриття. Зробив літературний екскурс в кожну свою книгу, привідкривши присутнім доволі цікаві моменти змісту книг, історію появи кожної літературної та краєзнавчої роботи. Відповів на запитання присутніх, ділився творчими задумами. Людмила Василівна читала вірші з нової поетичної збірки Б.Ковтонюка «Життєдайне джерело».

Підчас зустрічі присутні майстер виробничого навчання ВПУ-75 Зубов С.В. подякував гостям за їх значиму та корисну творчу роботу і висловив пропозицію описати унікальні місця Покровського: Покровські звичайні скелі, що утворилияс на місці закритого кар’єру, пристані Нагірна і Логвин, козацьку криницю та стару церкву. Він подарував гостям трав’яний збір, куди входить десять лікарських рослин нашого краю. На згадку про зустріч на Покровщині майстриня народно прикладного мистецтва Боярчук Л.М. подарувала гостям ляльку-мотанку. Всім присутнім місцевий поет і композитор, керівник народного хору ветеранів праці Гасенко О.П присвятив авторську пісню «Покровські вечори», яку виконали учасники хору Ковнір В.П. та Котенко О.І.

Ведуча зустрічі завідувачка відділом обслуговування Котенко О. І. подякувала Людмилі Василівні і Борису Мусійовичу Ковтонюкам за цікавий час, проведений з ними, за їх щирість, енергійність, приклад творчого і діяльного життя.

Після творчої зустрічі, черга читачів з купленими під час заходу книгами вишикувалася для автографа автора. Бесіда продовжувалася й тут, для кожного були написані особливі слова, розказана якась цікавинка чи смішний випадок.

12 червня у Покровській бібліотеці відбулася творча зустріч з земляком, дніпровським журналістом, письменником,…

Опубліковано КЗК «Покровська бібліотека» Середа, 12 червня 2019 р.

переглядів: 786 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *