З родини йде життя людини

Новини

В травні Україна відзначає два найпрекрасніших родинних свята – День Матері та Міжнародний день сім’ї. Завдяки сім’ї міцніє і розвивається держава, зростає добробут народу. Традиційно в цей день в бібліотеці проходять заходи, які розкривають значення сім’ї для кожного із нас, для держави, про положення сім’ї в суспільстві, про сімейні цінності, пріоритети, про виховання дітей в родинах та збереження сімейних цінностей.

Так і в цьому році ми запросили наших користувачів до бібліотеки на свято «В сімейному колі». Було оформлено книжкову виставку «Духовна скарбниця поколінь».

На святі відбулася щира розмова про любов і долю, про найважливіше у житті кожної людини – родину. «З родини йде життя людини» – говорить народна мудрість. В розповіді ведучої О.І. Котенко йшлося про духовний вплив батьківського дому на формування дитини. Виховання у сім’ї є першоосновою розвитку дитини, який створюється завдяки щирій материнській ніжності, небагатослівній любові батька, домашньому теплу, затишку, захисту і сімейній злагоді.

Всі присутні, і дорослі і діти, залюбки взяли участь у кількох раундах вікторини і отримали призи. Потім для старших гостей свята провели тренінг по формуванню сімейного бюджету «Життєвий капітал» який провела районний менеджер з продажу компанії Avon Олена Шаповал, а молодші учасники малювали життя своєї сім’ї. Всі діти отримали подарунки за свої малюнки.

Олена Шаповал також провела для дівчат майстер-клас з макіяжу та консультацію по догляду за обличчям.

переглядів: 788 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *