Відзначення всесвітнього дня поезії в бібліотеці

Новини

19 березня — напередодні свята, Всесвітнього дня поезії, в читальній залі бібліотеки члени поетичного клубу «Ліра», всі хто любить і цінує поезію зібралися на творчий вечір місцевих поетів «Поезіє — ти сила чарівна, що музикою слова надихає». Поезія поєднала серця місцевих поетів з Коломійців, Покровського, Водяного, Гаврилівки, працівників музею, бібліотеки, аматорів Олександрівського СБК. Ведуча свята Котенко О.І. щиро привітала гостей на заході, координатор поетичного клубу «Ліра» Валентина Чепурко продовжила свято розповіддю про здобутки членів клубу. Під час проведення заходу панувала творча, щира, тепла атмосфера. Присутні на заході вільно спілкувалися, читали свої твори, улюблену поезію ділилися враженнями, навіть співали караоке.

Книжкова виставка «Починайте з поетичних мрій», яка оформлена в бібліотеці, викликала жвавий інтерес і її назва стала першою строчкою вірша літературної гри буріме, який спільно складався всіма присутніми. На вечорі відбулася премʼєра пісні поета Юрія Миколаєнка з Коломійців, який виконав авторську пісню про Покровське. Добрий настрій створювали самодіяльні артисти Олександрівського СБК мішаний ансамбль «Дніпряни», чудовий спів і неперевершена гра на саксофоні Дмитра Кравця, юної учасниці художньої самодіяльності Анни Вітлянчук. Тож присутні на творчому вечорі переконалися, що світ поезії прекрасний і незвіданий і кожен, хто потрапляє в нього отримує безодню естетичної насолоди і влаштовує свято своїй душі.

Напередодні свята, Всесвітнього дня поезії, в читальній залі бібліотеки члени поетичного клубу «Ліра», всі хто любить і…

Опубліковано КЗК «Покровська бібліотека» Четвер, 21 березня 2019 р.

переглядів: 1,003 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *