Натхненна поезія і щира розмова

Новини

2 березня в читальній залі Покровської бібліотеки відбулась творча зустріч з Лесею Степовичкою — поетесою, письменницею, перекладачкою, авторкою понад 15 книг. Але не лише поетичний талант зробив її відомою. Ця харизматична жінка, неймовірно талановита й така ж енергійна особистість. Широкий спектр її інтересів захоплює: проза й поезія, літературні переклади й документальні нариси.

Член Національної Спілки письменників та Національної Спілки журналістів України Леся Степовичка 10 років очолювала Дніпропетровську обласну письменницьку організації НСПУ, була засновником та головним редактором літературно-мистецького та художньо-публіцистичного часопису «Січеслав». Організатором і керівницею багатьох літературно-мистецьких проектів, («Шевченкіана Придніпров’я»). Пані Леся неодноразово нагороджувалась Почесними відзнаками Національної спілки письменників України. Лауреат багатьох літературних премій.

Зібралося тісне коло шанувальників творчості поетеси. Розмова була щирою і відвертою. Від поетеси присутні дізналися про її родину, непростий її шлях у літературу, про тісний духовний зв’язок та співпрацю із корифеями літератури, та про цікаві зустрічі і подорожі, яких було чимало в житті. Л. Степовичка артистично декламувала свою поезією, розповідала про історію написання прозових творів. Присутні віддячували оплесками та посмішками.

Пані Леся звернулася до молоді, якої було чимало серед більш, як півсотні присутніх, запросила їх на навчання до Національного ТУ «Дніпровська політехніка», де вона викладає.

Поетеса подарувала власні збірки для шкільних бібліотек, для нашої бібліотеки і багатьом присутнім на зустрічі.

Прихильники довго не відпускали гостю, кожен хотів поспілкуватися та отримати збірочку чудової поезії з автографом поетеси.

Натхненна поезія і щира розмова 2 березня в читальній залі Покровської бібліотеки відбулась творча зустріч з Лесею…

Опубліковано КЗК «Покровська бібліотека» Неділя, 3 березня 2019 р.

переглядів: 740 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *