Фотовиставка «Пам’ятки України» у Покровському

Новини

З 1 по 28 березня 2019 року у приміщенні КЗК «Покровська бібліотека» проходить виставка фотографій, що перемогли у конкурсі «Вікі любить пам’ятки» та його спецномінації «Єврейська спадщина» у 2018 році.

У 2018 році Громадська організація «Вікімедіа Україна» вчергове провела українську частину масштабних фотоконкурсів, метою яких є отримання фотографій усіх пам’яток культурної та природної спадщини України під вільною ліцензією та ілюстрування ними Вікіпедії – вільної енциклопедії, яку щодня переглядають мільйони користувачів з усього світу.

У вересні 2018 року у Вікісховище було завантажено 21 тисячу фотографій пам’яток культурної спадщини України.

Відвідувачі виставки побачать фото, що отримали найвищі оцінки журі та перемогли у номінації «Найкраще фото конкурсу» та спецномінації «Єврейська спадщина». Всього 16 світлин 10 авторів.

Режим роботи: вівторок – п’ятниця з 8.00 до 17.00, субота з 8.00 до 16.00
Адреса: смт Покровське, вул. Дмитра Яворницького, 128, 3 поверх, КЗК «Покровська бібліотека»

Довідково:
Вікіпедія — це вільна енциклопедія, метою якої є забезпечення вільного доступу кожній людині до всіх знань людства і яку кожен може редагувати.

«Вікі любить пам’ятки» (Wiki Loves Monuments) – міжнародний фотоконкурс, метою якого є збір фотографій пам’яток культурної спадщини під вільною ліцензією, для того, щоб цими світлинами можна було ілюструвати статті у Вікіпедії та інших вікіпроектах. Конкурс також спрямований на привернення уваги до охорони та збереження пам’яток. Міжнародний конкурс «Вікі любить пам’ятки» вперше було проведено в 2010 році у Нідерландах, наступного року до нього долучилося 18 країн світу, у 2012-му – Україна. У 2018 році країн-учасниць було 55.

переглядів: 1,030 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *