Cемінар-практикум з впровадження УДК

Новини

20 лютого в читальній залі Покровської бібліотеки Дніпропетровська обласна універсальна наукова бібліотека організувала для працівників бібліотек Покровського району семінар-практикум з впровадження УДК. Захід відвідало понад 25 фахівців.

Робота семінару-практикуму була організована у двох частинах: перша стосувалася практичних кроків упровадження в роботу бібліотек УДК на заміну ББК, друга – методики систематизації документів за УДК. Доповідь-презентацію по впровадженню Універсальної десяткової класифікації в практику роботи публічних бібліотек представила Надія Григорівна Литвиненко заввідділу наукового опрацювання документів та організації каталогів.

Доповідачка ознайомила присутніх з передісторією питання, детально охарактеризувала перші кроки по впровадженню та способи переходу на УДК. У другій частині семінару присутні мали можливість на практиці розібратися зі складними випадками систематизації за допомогою провідного спеціаліста ДОУНБ Неділько М.Я. і Н.Г. Литвиненко, яка наголосила, що систематизація документів за УДК відбувається не за його назвою, а за змістом, з урахуванням потреб бібліотеки, а головне її користувачів.

Підсумовуючи роботу семінару-практикуму, слід відмітити високий рівень організації заходу та його практичну спрямованість до потреб бібліотек. Кожен з учасників мав можливість взяти участь в обговоренні, поспілкуватися з колегами, отримати фахові поради обласних спеціалістів.

20 лютого в читальній залі Покровської бібліотеки Дніпропетровська обласна універсальна наукова бібліотека організувала…

Опубліковано КЗК «Покровська бібліотека» Четвер, 21 лютого 2019 р.

переглядів: 1,091 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *