З добром у серці

Новини

30 січня в читальній залі Покровської бібліотеки відбулося справжнє літературне свято — відкрите засідання Покровського поетичного клубу «Ліра», яке було присвячене підведенню підсумків і нагородженню переможців літературного конкурсу «З добром у серці». В бібліотеку завітали члени клубу — місцеві літератори, а також було запрошено усіх, хто прислав вірші на конкурс, На вечорі були присутні й музиканти, виконавці, любителі поезії, в засіданні клубу взяли участь працівники районної газети, бібліотек, музею, народна майстриня-вишивальниця Людмила Боярчук, начальниця соціально-гуманітарного відділу виконкому Покровської селищної ради Колісник Тетяна Федорівна. Приємно було бачити наших гостей — літераторів з м. Запоріжжя, які взяли участь у конкурсі, що попри погані погодні умови та дороги приїхали до нас.

Ведучі вечора Ольга Котенко і Валентина Чепурко, яка була головою журі конкурсу, розповіли про його учасників, проаналізували роботи, які було надіслано.

Тематика конкурсу «З добром у серці» дозволила відображати це поняття дуже різноманітно, в різних відтінках і аспектах почуттів, подій, емоцій. Тож доброта в широкому розумінні цього слова була яскраво представлена в роботах, поданих на конкурс. Журі конкурсу розглядало твори анонімно. Авторам і роботам було надано номери без зазначення прізвищ авторів, тому оцінювання було об’єктивним і неупередженим.

У конкурсі взяли участь 21 учасник, подано 33 творчі роботи в номінаціях «Поезія» та «Проза». Оцінювання відбувалося за 10-бальною системою. Ось так виглядає список переможців літературного конкурсу «З добром у серці»:

В номінації «Поезія» перше місце посіла Людмила Федоренко (с. Маломихайлівка), друге місце зайняла Наталія Літош (м. Запоріжжя), третє — Надія Дмитренко (с. Олександрівка), четверте — Микола Бондаренко (с.Вишневе).

В номінації «Проза» перше місце — Ірина Євдокімова (м. Запоріжжя), Друге — Наталія Дідович (смт Покровське), третє — Людмила Федоренко, (с. Маломихайлівка), четверте — Юрій Ніколаєнко (с. Коломійці).

Головний спонсор літературного конкурсу — Покровська селищна рада, спонсорську допомогу також надали подружжя Чеб, тож на переможців чекали грамоти та гарні призи, а всі учасники були відмічені сувенірами і солодощами, народна майстриня Л.М. Боярчук створила чудові обереги для учасників конкурсу та підготувала виставку своїх робіт.

Після нагородження переможців і привітань настала творча частина зустрічі. Всі учасники прочитали свої твори і присутні могли насолодитися ясним світлом щирих віршів і оповідань, що відображають неповторну особистість кожного автора. Добрий настрій дарували присутнім наші добрі друзі — аматори народного мистецтва Олександрівського будинку культури та запорізький композитор і бард Володимир Козеровський, який чарував співом під гітару та художнім свистом.

Після урочистої частини в невимушеній атмосфері всі присутні продовжили спілкування за чаюванням, ділилися враженнями, читали вірші, співали. Була дуже тепла і дружня атмосфера, зустріч пройшла на високому позитиві, залишивши теплі враження та нових друзів.

30 січня в читальній залі Покровської бібліотеки відбулося відкрите засідання Покровського поетичного клубу «Ліра», яке…

Опубліковано КЗК «Покровська бібліотека» Пʼятниця, 1 лютого 2019 р.

переглядів: 1,345 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *