«Шляхом незалежності, шляхом розбудови»

Новини

Напередодні державних свят України Дня Державного Прапора та Дня Незалежності України в читальній залі Покровської бібліотеки проведено годину державності «Шляхом незалежності, шляхом розбудови». В святково прикрашеній залі працівники бібліотеки зустрічали покровських поетів, заступника голови Покровської спілки воїнів АТО, учасника бойових дій Мартиненка Станіслава, нашу гостю, талановиту землячку Марію Лимарь і всіх шанувальників літературного слова.

Захід проходив з дотриманням всіх вимог адаптивного карантину.
Під час проведення заходу демонструвалася презентація «23 серпня День державного Прапора України»; самодіяльні поети читали свої патріотичні і натхненні вірші, в яких лунала повага і гордість за свою героїчну, а під час, драматичну історію козацтва, любов до рідної землі, проникливі рядки до матері і жінки; демонструвався відеоролик, який виготовили працівники Покровської бібліотеки присвячений, громадському діячу, який поклав своє життя за незалежність України, видатному поету- шестидесятнику, нашому земляку Івану Сокульському.

Тема відстоювання незалежності, збереження цілісності держави та шляхів її розквіту хвилювала всіх присутніх, тож захід проходив в активному спілкуванні та жвавій дискусії.

Прикрасив захід виступ нашої землячки Марії Лимарь, яка сьогодні здобуває освіту у Польщі. Марія чарувала присутніх грою на гітарі, виконанням власної пісні і читанням Адама Міцкевича польською мовою.

Хвилиною мовчання вшанували присутні пам’ять загиблих за свободу і незалежність нашої держави і в глибокій шані згадали наших земляків, які віддали своє молоде життя на Сході Добропаса Сергія, Севастьянчика Дмитра, Сеха Романа, Грінченка Миколу, Хоружу Наталлю.

Переглянути фото на Фейсбуці

Напередодні державних свят України Дня Державного Прапора та Дня Незалежності України в читальній залі Покровської…

Gepostet von КЗК «Покровська бібліотека» am Samstag, 29. August 2020

переглядів: 545 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *