Честь і гідність нації

Новини

Революція гідності — наймасштабніший протест українців за часів сучасної історії. Спротив режиму тривав більше трьох місяців, до нього активно долучились мільйони людей по всій Україні та тисячі за її межами. Однак жодні протести за часів Незалежності не коштували нації так дорого — повалення режиму у 2014 році забрало життя сотні патріотів, створивши нову трагічну сторінку в нашій історії — Небесна Сотня.

Майдан. Мабуть, нині це слово знають у всіх країнах світу. Майдан Незалежності — це не тільки велика й головна площа в центрі Києва. Майдан став епіцентром суттєвих перетворень, лабораторією якісно нових суспільних відносин. Не виключено, що наслідки цього вибуху гніву і гідності, який вивільнив колосальну енергію змін даватимуться взнаки не одне десятиліття. Майдан — це небажання жити в системі тоталітарної корупції і влади, що розграбувала країну

Значення тих подій шестирічної давнини неможливо переоцінити, адже протягом листопада 2013 — лютого 2014 років відбулось найважливіше для української нації — пробудження свідомості суспільства, а жертовність Небесної Сотні спонукала українців об’єднатися, вона стала прикладом відданості та героїзму для перших захисників українських кордонів від російської агресії.

«Ми — не раби, і ніколи ними не будемо. Ми з гідністю маємо нести нашу культуру та традицію. Нас не можна вбивати, обкрадати та обманювати. Ми — єдина нація. Наш шлях — до європейських цінностей», — такі основні гасла Революції гідності.

До Дня Героїв Небесної Сотні в бібліотеці на патріотичну годину-реквієм «Честь і гідність нації» зібралися учні ВПУ№75груп ТМ-19-1. Ведучі-бібліотекарі говорили про почуття патріотизму, приклади героїчних вчинків людей в ім’я свого народу і країни. Звучали вірші, пісні, дивилися відеохроніку тих днів, хвилиною мовчання пом’янули всіх загиблих на Майдані.

Переглянути фото на фейсбуці

До Дня Героїв Небесної Сотні в бібліотеці на патріотичну годину-реквієм «Честь і гідність нації» зібралися учні…

Опубліковано КЗК «Покровська бібліотека» Четвер, 20 лютого 2020 р.

переглядів: 416 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *